آریا مد گروپ

Search
Close this search box.
مجموعه آموزشی مورفیلدز

مجموعه آموزشی مورفیلدز

دوره‌های مجموعه آموزشی مورفیلدز توسط دانشکده های مشهور جهانی که در چشم پزشکی پیشرو هستند طراحی و ارائه می شوند. موسسه چشم پزشکی UCL (IoO) و بیمارستان چشم مورفیلدز (MEH) پیشروان جهانی در تحقیقات بینایی و سلامت چشم هستند.

نام مجموعه IBC

Moorfields Education

محل فعالیت

لندن، دبی

حوزه فعالیت

بینایی و چشم پزشکی

سال تاسیس

2003 میلادی

کشورهای تحت پوشش

انگلستان و امارات متحده عربی

زبان آموزشی

انگلیسی

دوره‌های آموزشی کلیدی

دوره‌های تخصصی مرتبط با گرایش‌های مختلف چشم پزشکی

نوع برگزاری

حضوری |مجازی

آموزش رویایی برای رهبران چشم پزشکی بالینی در مورفیلدز

ما چشم‌پزشکان، اپتومتریست‌ها، ارتوپتیست‌ها، دانشمندان بینایی و دیگر متخصصان علاقه‌مند به بخش مراقبت از چشم را درگیر می‌کنیم تا در مورد شیوه‌های دنیای واقعی که برای بیماران تفاوت ایجاد می‌کنند فکر کنند. از طریق دوره‌ها و برنامه‌های کوتاه‌مدت پیشرفته‌مان، اطمینان می‌دهیم که نه ‌تنها جدیدترین تفکرات در زمینه تمرین و آموزش چشم پزشکی را دریافت می‌کنید، بلکه می‌توانید این بینش‌ها را در سازمان خود به شیوه‌ای تاثیرگذار اجرایی کنید. شرکت‌کنندگان به‌طور مداوم دوره‌های ما را برجسته ارزیابی می‌کنند و به آموزش و تدریس توسط اساتید، دانشمندان، مشاوران و پزشکان مشهور جهانی اهمیت می‌دهند.

هیئت علمی معتبر جهانی در مورفیلدز

دوره‌های ما توسط دانشکده های مشهور جهانی که در چشم پزشکی پیشرو هستند طراحی و ارائه می شوند. موسسه چشم پزشکی UCL (IoO) و بیمارستان چشم مورفیلدز (MEH) پیشروان جهانی در تحقیقات بینایی و سلامت چشم هستند. به عنوان شریک، ما نیروی تعیین کننده ای در تحقیقات هستیم که در جهان تفاوت ایجاد می‌کند. دوره‌های ما مجموعاً دانش صدها متخصص مشهور جهان در بینایی جهانی و مراقبت از سلامت چشم را جلب می‌کند. ما از طریق دوره‌های آموزشی خود، دانشی را که از طریق تحقیقات خود ایجاد می‌کنیم، استفاده می‌کنیم و آن را به آموزش برای متخصصانی تبدیل می‌کنیم که حل‌کننده مشکلات هستند.

نتایج قابل اندازه گیری

جاه طلبی ما در مجموعه آموزشی مورفیلدز این است که شما را برای کشف، مشارکت و تعریف بخش بینایی و سلامت چشم توانمند کنیم. ما مجموعه ای از دور‌ه ها را ارائه می‌دهیم که مهارت ها و آموزش هایی را که برای پیشرفت در حرفه خود نیاز دارید، به شما می دهد.  افرادی هستند ما آموزش می دهیم اکتشاف و تحقیق را به جلو هدایت می کنند و از نظر رسیدگی به چالش‌های سلامتی پیرامون بینایی تفاوت ایجاد می‌کنند. از طریق رویکرد ما به آموزش – ترکیب تخصص علمی موسسه چشم پزشکی UCL با محیط کار واقعی بیمارستان چشم مورفیلدز – همه شرکت کنندگان ما، صرف نظر از اینکه در چه مرحله ای از سفر یادگیری خود هستند، مهارت‌ها و دانشی را کسب خواهند کرد که در تمام تلاش‌های آینده آن‌ها را متمایز می‌کند. تعهد ما به آموزش مادام العمر است و دوره‌ها و برنامه درسی ما برای همه، در همه جا و در هر مرحله از حرفه آن‌ها طراحی شده است.

مراکز دیگر

IFBB

آکادمی تناسب اندام و ورزش IFBB

پرایم فیزیو(Primephysio)

مجموعه پرایم فیزیو(Primephysio)

مرکز آموزشی CAPP

مرکز آموزشی CAPP

IBC Medical

مجموعه آموزش عالی IBC