آریا مد گروپ

Search
Close this search box.
معرفی مراکز آموزشی و سنترهای معتبر

پذیرش از مراکز آموزشی و کلینیک های معتبر خارجی

گذراندن دوره های آموزشی تخصصی و مهارتی در حوزه های پزشکی، درمان، بهداشت و سلامت در خارج از کشور و کلینیک ها و مراکز بین المللی مزایای زیادی برای متخصصان این حوزه دارد. از این رو بسیاری از فعالان رشته‌های علوم پزشکی و سلامت به گذراندن این دوره‌ها تمایل دارند. چالش بزرگی که بر سر راه این متقاضیان قرار دارد، دریافت و اخذ پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی بویژه در کشورهای با دسترسی آسان است. دریافت پذیرش از مراکز و کلینیک‌های معتبر نیازمند تجربه و دانش خاصی در این زمینه است که آریا مدگروپ این شرایط را فراهم آورده است.

مزایای پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر بین المللی

دریافت پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی برای گذراندن دوره‌های تخصصی و مهارتی در حوزه های مختلف درمان و سلامت دارای مزیت‌های زیادی از جمله موارد زیر است:

 1. آشنایی با سیستم درمان در کشورهای خارجی
 2. کسب دانش روز دنیا در رشته مورد نظر
 3. کسب تخصص در یک رشته و حوزه خاص
 4. بهبود رزومه برای اشتغال در داخل کشور
 5. بهبود رزومه برای پیدا کردن شغل در خارج
 6. کمک به ارتقاء سطح درآمد و ارتقاء کسب و کار
 7. کسب مزیت رقابتی نسبت به همکاران و رقبا
مزایای پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر بین المللی
شرایط پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی

شرایط پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی

شرایط پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی بسته به دوره و مرکز مورد نظر متفاوت است. برای دوره‌‌های تخصصی و مهارتی لازم است افراد از حداقل‌های دانش در آن رشته برخوردار باشند. همچنین دانستن زبان کشور مقصد برای شرکت در دوره‌های تخصصی ضروری است. به طور معمول اکثر دوره های بالینی و غیر بالینی حوزه پزشکی و درمان به زبان انگلیسی برگزار می شود. تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های دوره تحصیلی و زندگی در کشور مقصد در طول دوره نیز اهمیت زیادی دارد. زیرا برای دریافت ویزا لازم است به سفارت ثابت کنید توانایی پرداخت هزینه‌های خود در کشور مقصد را دارید.

هزینه پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی

هزینه پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر بین المللی متغیر است و تحت تاثیر 6 عامل عمده قرار دارد:

 1. کشور مقصد: کشور مقصد در هزینه دوره‌های تخصصی پزشکی بسیار موثر است. برای مثال هزینه دوره‌های پزشکی در کشور مانند ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی ارزان‌تر است.
 2. مرکز آموزشی یا کلینیک مورد نظر: هزینه دوره‌ها در کلینیک و مراکز مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است.
 3. عنوان دوره: هزینه گذراندن دوره‌های حوزه پزشکی و درمان و سلامت یکسان نیست و با توجه به عنوان دوره متغیر است.
 4. طول دوره: طول دوره نیز بر هزینه آن موثر است. بدیهی است که هر چه تعداد جلسات و ساعات آموزش بیشتر باشد هزینه دوره نیز افزایش خواهد یافت.
 5. عملی و تئوری بودن دوره: بخش عمده هزینه دوره وابسته به عملی بودن و کارگاهی بودن دوره و یا تئوری بودن آن است.
 6. سطح دوره: دوره های آموزشی تخصصی در حوزه سلامت و بهداشت، در سطوح مختلف مبتدی، دستیاری و پیشرفته قرار دارد و از این رو هزینه دوره های آموزشی مهارتی حوزه درمان متفاوت است.

پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی توسط آریامد گروپ

پذیرش از مراکز و کلینیک های معتبر خارجی یکی از خدمات اصلی گروه آریا مد است. آریا مد گروپ ضمن مشاوره و معرفی دوره‌های آموزشی معتبر در کشورهای مختلف، صفر تا صد مراحل پذیرش این دوره‌ها را نیز بر عهده می‌گیرد.

برخی از عناوین این دوره‌ها عبارتند از: