آریا مد گروپ

Search
Close this search box.
دوره های تخصصی و مهارتی بین المللی

مشاوره دوره های تخصصی و مهارتی بین المللی

خدمات مشاوره دوره‌ های تخصصی و مهارتی بین‌ المللی در رابطه با معرفی و مشاوره پذیرش معتبرترین دوره‌های تخصصی بالینی و غیر بالینی در حوزه پزشکی است. این دوره‌ها به فعالان حوزه سلامت، پزشکی و درمان معرفی و آموزنده‌ای از طب مدرن می‌دهد و مخاطبان را به موارد به روز علم پزشکی مجهز می‌کند. این دوره‌ها با استفاده از جدیدترین متدهای تدریس به شکل کارگاه‌ها، کلاس ها و سمینارهای مختلف با امکانات پیشرفته به صورت حضوری و آنلاین و تئوری و عملی برگزار می‌شوند. این دوره ها توسط کلینیک ها و مراکز غیر انتفاعی برگزار می شود و مدرک این دوره‌ها در سطح ملی و بین‌المللی از اعتبار بالایی برخوردار است. علاوه بر دوره‌های مرتبط با حوزه علوم پزشکی، معرفی و مشاوره دوره‌های آموزشی مهارتی و شغلی و دوره‌های آموزشی زبان‌های خارجه نیز در زمره این خدمات قرار دارد.

معرفی دوره‌ های تخصصی بین‌ المللی در حوزه پزشکی و سلامت

معرفی و مشاوره دوره‌ های تخصصی بین‌ المللی زیر توسط آریا مد گروپ انجام می‌شود:

  • دوره‌های آموزش مراقبت از مو، پوست و زیبایی: مراقبت از پوست و مو اصطلاحی است که برای توصیف روش‌های مختلفی که افراد با پوست خود رفتار می‌کنند استفاده می‌شود. این ممکن است شامل استفاده از محصولات و درمان‌های شیمیایی و طبیعی باشد. محصولاتی که به کاهش چین و چروک، بهبود کیفیت سلامت پوست و بهبود ظاهر کلی پوست کمک می‌کنند. در دوره مراقبت از پوست و مو به افراد آموزش داده می‌شود که چگونه از سلامت پوست و مو مراقبت کنند. سرفصل‌های این دوره‌ها غالبا عبارتند از: آناتومی و فیزیولوژی پوست و مو؛ شناخت انواع پوست؛ درمان پوست‌های چرب و مشکل‌دار؛ درمان‌هایی برای پوست‌های خشک و حساس؛ متعادل‌سازی پوست؛ اکسیژن‌رسانی؛ آبرسانی به پوست؛ نحوه کاهش چربی‌های اضافی صورت؛ انواع مختلف چین و چروک؛ علل، درمان و پیشگیری از چین و چروک؛ افتادگی پوست و علل، درمان و پیشگیری از آن؛ انواع لکه‌های پوستی؛ درمان انواع لکه‌های پوستی؛ روشن شدن پوست؛ لایه برداری پوست؛ کاربرد هیالورونیک اسید، راه حل‌های مراقبت از پوست آکنه دار، مراقبت از دور چشم.
  • دوره‌های آموزشی حوزه دندانپزشکی: برخی فارغ التحصیلان دندانپزشکی مشتاقانه منتظر شغلی هستند که طیف کاملی از مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان را برای بیماران در ارائه می‌دهد. با این وجود بسیاری از آن‌ها به جنبه خاصی از دندانپزشکی علاقه مند هستند. دندانپزشکان می‌توانند با ورود به یکی از برنامه‌های آموزشی تخصصی به تخصص مورد علاوه خود در زمینه دندانپزشکی دست یابند. برخی از مهم‌ترین این دوره‌های آموزشی عبارتند از: دوره رادیولوژی دندان و فک و صورت، دوره تخصصی درمان ریشه دندان، دوره آسیب شناسی دهان و فک و صورت، دوره پزشکی دهان، دوره جراحی دهان، دوره ارتودنسی، دوره تخصص دندانپزشکی کودکان، دوره تخصصی ایمپلنت.
  • دوره‌های آموزشی پرستاری و مامایی: به منظور حمایت از آموزش در زمینه سلامت مادر دوره‌های آموزشی مامایی در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود. در این دوره‌ها به روزترین اطلاعات در زمینه مامایی و تکنیک‌های مراقبت از مادر و کودک در دوران بارداری و بعد از بارداری ارائه می‌گردد. همچنین در دوره‌های آموزشی پرستاری نکات تکمیلی و به روزترین اطلاعات و تکنیک‌های رشته پرستاری از جمله مدیریت زخم، ICU، CCU ، دیالیز و … آموزش داده می‌شود.
  • دوره‌های آموزشی علوم آزمایشگاهی: دوره‌های بین‌المللی علوم آزمایشگاهی تکنیک‌ها و علوم به روز را برای توسعه مهارت‌ها در تجزیه و تحلیل فرآیندهای آزمایشگاهی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. شرکت در این دوره‌ها همچنین موجب آشنایی دانش پژوهان با به روزترین ابزارهای آزمایشگاهی و طریقه کار با این ابزار می‌گردد.
  • دوره‌های آموزشی فیزیوتراپی: دوره‌های آموزشی فیزیوتراپی تمامی موارد تکمیلی تخصص فیزیوتراپی را پوشش می‌دهد. از جمله درمان آسیب های اسکلتی عضلانی، تکنیک‌های درمانی جایگزین مانند ماساژ یا ورزش، طب سوزنی و درمان بیماری‌های نورون حرکتی (MND) در این دوره‌های آموزشی آموزش درباره بیماری‌هایی مانند پوکی استخوان، بیماری نورون حرکتی و سایر آسیب‌های سیستم عصبی عضلانی ارائه می‌شود. همچنین این دوره‌ها تمامی تکنیک‌های ضروری این حرفه از جمله استفاده از رایحه درمانی، آب درمانی، دستگاه های TENS را پوشش می‌دهند.
  • دوره‌های آموزشی تغذیه: در دوره‌های آموزشی تغذیه به روزترین یافته‌های علم تغذیه با دانش پژوهان به اشتراک گذاشته می‌شود.
  • دوره‌های آموزشی روانشناسی: علم روانشاسی علمی نو پا محسوب می‌شود. به همین دلیل از پویایی‌ زیادی برخوردار است. شرکت در دوره‌های آموزشی روانشناسی برای روان‌شناسان (شاغل در بخش‌های بالینی، مشاوره، پزشکی قانونی و روان‌شناسی سلامت) و درمانگران توصیه می‌شود.
  • دوره‌های آموزشی چشم پزشکی: دوره‌های آموزشی چشم پزشکی به چشم پزشکان و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کند تا دانش خود را در مورد آناتومی مرتبط بالینی، تکنیک‌های معاینه چشمی و اختلالات رایج چشم به روز کنند. دوره‌های تخصصی آموزش لیزیک از جمله محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی چشم پزشکی به شمار می‌روند.
  • دوره‌های آموزشی مهارتی و شغلی: دوره‌های آموزشی مهارتی و شغلی متعدد و متنوعی در مراکز معتبر بین‌المللی برگزار می‌شود. شرکت در این دوره‌ها به پرورش مهارت‌های شغلی در افراد و یافتن شغل محبوبشان کمک می‌کند. این دوره ها شامل دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشکی و … می باشد.
  • دوره‌های آموزشی زبان‌های خارجه: یادگیری زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی، فرانسه و آلمانی هدف مشترک بسیاری از افراد در سنین مختلف است. یادگیری زبان‌های خارجی با متدهای جدید نسبت به گذشته آسان‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. شرکت در دوره‌های بین‌المللی آموزش زبان‌های خارجه برای علاقه‌مندان به یادگیری این زبان‌ها بسیار مفید و موثر است.

خدمات مشاوره دوره‌ های تخصصی و مهارتی بین‌ المللی توسط آریامد گروپ

آریامد گروپ در بخش معرفی و مشاوره دوره‌ های تخصصی بین‌ المللی به فعالان حوزه بهداست، سلامت و درمان کمک می‌کند مناسب‌ترین دوره‌ها برای پیشرفت شغلی و مهارتی خود را پیدا کنند. سالانه دوره‌های آموزشی بین‌المللی زیادی در بخش‌های علوم پزشکی، مهارت‌های شغلی و زبان‌های خارجه برگزار می‌شود. بدیهی است که همه‌ این دوره‌ها از کیفیت کافی برخوردار نیستند. همچنین مدرک پایان دوره برخی از این دوره‌ها از اعتبار کافی برخوردار نیست. خدمات آریا مد گروپ در زمینه مشاوره دوره‌ های تخصصی و مهارتی بین‌ المللی کمک می‌کند تا مخاطبان وقت، انرژی و منابع مالی خود را برای دوره‌های مناسب صرف کنند تا در پایان این دوره‌ها بتوانند از نظر دانش فنی، رزومه و مرتبه شغلی و درآمدی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را تجربه کنند.

خدمات آریا مد گروپ در این بخش عبارتند از: